Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Jarosław Okoczuk z budzikiem odkrył karty na rynku (WIDEO)

06.09.2018 18:43 | 32 komentarze | 10 041 odsłon | Michał Koryczan

W czwartek poznaliśmy nazwiska kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Okoczuka „Wygraj Trzebinio".

32
Jarosław Okoczuk z budzikiem odkrył karty na rynku (WIDEO)
Jarosław Okoczuk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Około godz. 16.30 na trzebińskim Rynku można było usłyszeć dźwięk budzików. Przyniosła je ze sobą grupa osób z kandydującym na burmistrza Jarosławem Okoczukiem na czele.

- Ten dźwięk nie jest przypadkowy. Chcemy obudzić Trzebinię, która jakby zapadła w sen i straszny marazm. Jako mieszkańcy jesteśmy zaniepokojeni, że w naszej gminie nie dzieje się niemal nic. Po to idziemy do wyborów, aby wygrać przyszłość Trzebini - mówił Jarosław Okoczuk.

W czwartek zaprezentował program wyborczy o nazwie „Szóstka Okoczuka" oraz kandydatów do Rady Miasta Trzebini z list KWW Jarosława Okoczuka „Wygraj Trzebinio".

Wśród nich nie brakuje rutynowanych samorządowców, ale i osób, które po raz pierwszy postanowiły wystartować w wyborach.

Oto pełna lista kandydatów:
Okręg nr 1: Grażyna Hrabia, Paweł Jasic, Katarzyna Majewska, Marzena Jewuła, Mariusz Brzózka, Monika Szuster, Tomasz Kobierecki, Maciej Kozub, Kazimierz Ludwikowski, Tadeusz Adamczak

Okręg nr 2: Marek Harwes, Józef Dziedzic, Teresa Głogowska, Kamil Lizończyk, Agnieszka Spuła, Lucjan Kraus, Małgorzata Ropka

Okręg nr 3: Jacek Woch, Zdzisław Ścigaj, Alicja Antoń, Jarosław Kurdziel, Janina Starzycka, Robert Mendyk, Alicja Smółka, Franciszka Witoń, Edward Witko, Andrzej Gruszczyński