Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Dzień z Kubusiem Puchatkiem

26.01.2018 11:17 | 0 komentarzy | 2 742 odsłony | Joanna Ludwin

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Babicach dostały list od samego misia o bardzo małym rozumku - Kubusia Puchatka, który chciał pokazać dzieciom gdzie mieszka.

 

0
Dzień z Kubusiem Puchatkiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W liście Kubuś opisał swoją podróż po Anglii, pokazał dzieciom jak wygląda flaga, Big Ben, angielski autobus, budki telefoniczne oraz gdzie mieszka Królowa Elżbieta II.

Dzieci dowiedziały się również jakie miasto jest stolicą Anglii. Następnie Kubuś zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Przedszkolaki nauczyły się piosenki, brały udział w quizie o Kubusiu Puchatku i chętnie uczestniczyły w organizowanych zabawach z chustą animacyjną.

Pani Ania czytała dzieciom w języku angielskim piosenkę, jaką napisał Kubuś Puchatek, a pani z biblioteki urywki bajki o Kubusiu Puchatku.

Dzień zakończyliśmy podsumowaniem Gminnego Konkursu Plastycznego „Kubuś Puchatek i Przyjaciele" organizowanego w Samorządowym Przedszkolu w Babicach.

Prace konkursowe oceniały: Aneta Chrząścik, Dorota Szarek oraz Anna Spyra. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła praca Urszuli Rokosz z Przedszkola w Rozkochowie, drugie Marceliny Biedermann z Przedszkola w Babicach a trzecie Hanny Jemielniak z Olszyn.

Komisja przyznała również trzy wyróżnienia dla Natalii Siudak, Filipa Mianowskiego oraz Aleksandry Glistak. Każdy z uczestników konkursu dostał dyplom oraz drobną nagrodę.