Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Do Chrzanowa przyjadą mistrzowie łyżwiarstwa

11.01.2018 11:25 | 1 komentarz | 3 661 odsłony | Marek Oratowski

W niedzielę 14 stycznia na chrzanowskim lodowisku można będzie zobaczyć najlepszych łyżwiarzy w kraju. Dadzą godzinny pokaz.

1
Do Chrzanowa przyjadą mistrzowie łyżwiarstwa
Mistrzyni Polski Elżbieta Gabryszak już w ubiegłym roku zaprezentowała swoje umiejętności w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pokaz mistrzów rozpocznie się o godz. 15. Na tafli lodowiska przy ul. Wyszyńskiego zaprezentuje się Elżbieta Gabryszak, dwukrotna mistrzyni Polski seniorów. W drugiej połowie stycznia wystąpi w Moskwie na mistrzostwach Europy. Widzowie obejrzą też w akcji Magdalenę Zawadzką. To zawodniczka kadry Polski juniorów, srebrna medalistka ubiegłorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Do Chrzanowa przyjedzie Michał Woźniak, mistrz Polski juniorów sprzed dwóch lat. Piruety i skoki zaprezentują młodzi, ale już utytułowani Weronika Ferlin z Opola, Alina Gimbiej z kadry Małopolski, Maja Sokołowska i Łukasz Bies. Przyjedzie z nimi Krzysztof Kramarczyk. To amator, osiągający sukcersy w wielu zawodach (m.in. zdobył w ubiegłym roku Puchar Łodzi Amatorów oraz zajął drugą lokate w prestiżowym Walley Cup).

Wstęp na pokaz organizowany w ramach finału WOŚP jest bezpłatny. Przez całą niedzielę na lodowisko można będzie wejść za 1 zł.