Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Dwulatek wypadł z okna. Przeżył

07.08.2012 13:13 | 10 komentarzy | 7 547 odsłon | red
W poniedziałkowe popołudnie z okna jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Kopernika wypadł dwuletni chłopiec. Dzieckiem zajęli się specjaliści z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.
10
CHRZANÓW. Dwulatek wypadł z okna. Przeżył
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałkowe popołudnie z okna jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Kopernika wypadł dwuletni chłopiec.  Dzieckiem zajęli się specjaliści z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Dyżurny chrzanowskiej policji głos przerażonej matki usłyszał o godzinie 16.05. Na miejsce pojechali policjanci oraz karetka pogotowia.

- Chłopczyk wypadł z okna na drugim piętrze. Ratownicy szybko przewieźli go do chrzanowskiego szpitala a stamtąd do Prokocimia – mówi asp. szt. Robert Matyasik, rzecznik prasowy komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Magdalena Oberc, rzeczniczka prasowa krakowskiego szpitala uniwersyteckiego informuje, że życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo. Muszą jednak zostać wykonane dodatkowe badania przez specjalistów.

Chrzanowscy policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu papierowego „Przełomu”.
Mateusz Kamiński