Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Powitaj Nowy Rok ze szczupłą sylwetką – z nami Ci się uda!

07.12.2017 13:32 | 0 komentarzy | 1 301 odsłona | Projekt Zdrowie

Artykuł sponsorowany

Sylwestrowe szaleństwo zbliża się wielkimi krokami. Dlatego, to właśnie teraz jest najlepszy moment, aby popracować nad swoim wyglądem. To najwyższy czas, by pozbyć się nadprogramowych kilogramów, poprawić jędrność ciała oraz stan skóry. Jeśli chcesz wyglądać olśniewająco w sylwestrową noc, a przede wszystkim tak się czuć, już dziś zacznij dbać o swoje ciało.

0
Powitaj Nowy Rok ze szczupłą sylwetką – z nami Ci się uda!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Marzysz o smukłej sylwetce, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
Jeśli tu i ówdzie masz zbyt dużo tłuszczyku, a planujesz założyć dopasowany strój na zabawę sylwestrową, to najwyższa pora, aby pozbyć się tego balastu. Konieczna będzie odpowiednio zbilansowana dieta i kontrolowane przez specjalistę zmniejszenie dostarczanych kalorii. Nie wskazane jest w tej chwili przerzucanie się na diety „cud", czy głodówki. Takie rozwiązanie z góry skazane jest na porażkę, ponieważ ciężko jest wytrwać na zbyt drastycznej diecie. Ponad to, rzadko da się zamienić takie metody w nawyk, dlatego bardzo często po zakończeniu restrykcyjnej diety, wraca się do starych przyzwyczajeń, a z nimi następuje, tak znienawidzony przez wszystkich odchudzających się, efekt jo-jo.

Oddaj się w ręce doświadczonego dietetyka!
Czasu jest niewiele, dlatego musimy wyeliminować każde ryzyko idące za złym doborem diety. Aby najlepiej zdefiniować problem i podjąć odpowiednie działania, warto udać się do dietetyka. Wykwalifikowany specjalista przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny, dokona niezbędnych pomiarów ciała, a następnie zaproponuje idealnie dobrany plan żywieniowy. W Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Chrzanowie, każda dieta układana jest indywidualnie dla potrzeb pacjenta, zgodnie z prowadzonym trybem życia oraz preferencjami kulinarnymi.

Nie martw się, jeszcze zdążysz!
Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Nie odkładaj swojego odchudzania na postanowienia noworoczne i zacznij już dziś! Dietetyk mgr inż. Aleksandra Stańczyk mówi: „ z mojego doświadczenia wynika, że w pierwszych 4 tygodniach diety, 50 - 70% klientów Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie osiąga spadki masy ciała w przedziale od 4 do 6 kg. Po tym czasie, widoczne są też pierwsze efekty w postaci utraty centymetrów. Mniejsze obwody obserwuję głównie w okolicach ud i brzucha." Jest zatem spora szansa, aby Nowy Rok przywitać w dobrej formie i oczarować wszystkich zgrabną sylwetką.

Umów się już dziś!
W tym roku z zakupem sylwestrowej kreacji poczekaj do poświątecznych wyprzedaży. Jeśli wprowadzisz nasz program w życie, 31 grudnia olśnisz wszystkich smukłą sylwetką i doskonałym samopoczuciem. Już dziś umów się na konsultację z dietetykiem w Polskim Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Chrzanowie!Projekt Zdrowie
ul. Garncarska 8 (naprzeciwko Urzędu Skarbowego)
32-500 Chrzanów
tel. 790-618-333
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Piątek: 11.00 - 19.00
Wtorek, Czwartek: 7.00 - 15.00
Środa: 12.00 - 20.00

Lub online: chrzanow.projektzdrowie.info


mgr inż. Aleksandra Stańczyk

Artykuł sponsorowany