Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Do świat przygotuj się ekologicznie!

22.11.2017 11:46 | 0 komentarzy | 1 215 odsłona | Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna"

Artykuł sponsorowany

Choć jeszcze listopad, coraz częściej zaczynamy myśleć o przygotowaniach do świąt. Czy zastanawialiście się już jak ozdobicie swoją choinkę? Czym udekorujecie świąteczny strój? A co z prezentami? Myśląc o tych kwestiach warto postawić na... ekologię!

0
Do świat przygotuj się ekologicznie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od kilku miesięcy Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna" wspólnie z chrzanowskimi wodociągami realizuje projekt edukacji ekologicznej mieszkańców Chrzanowa, Trzebini i Libiąża. W ramach projektu w najbliższym czasie organizowane są warsztaty, podczas których każdy chętny będzie mógł samodzielnie wykonać najpiękniejsze, oryginalne ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne czy karnety bożonarodzeniowe. Wszystkie materiały, z których powstaną te unikatowe cudeńka są w pełni ekologiczne, a pomocą będą służyć nasi instruktorzy!

Zapraszamy na cykl bezpłatnych Świątecznych Warsztatów Kreatywnych w gminach Chrzanów, Trzebinia i Libiąż. Przygotujmy się do świąt... kreatywnie i ekologicznie!

Projekt "EkoEdukacja od przedszkola do seniora" jest zadaniem finansowanym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Artykuł sponsorowany