Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Noc Świętojańska na chrzanowskiej plaży, która nie jest jeszcze gotowa (WIDEO, ZDJĘCIA)

24.06.2017 22:00 | 10 komentarzy | 12 988 odsłon | Łukasz Dulowski

W sobotę mieszkańcy mogli po raz pierwszy wejść na teren plaży miejskiej na Placu Tysiąclecia. To nie było jednak oficjalne otwarcie tego obiektu.

10
Noc Świętojańska na chrzanowskiej plaży, która nie jest jeszcze gotowa (WIDEO, ZDJĘCIA)
Podczas sobotniej Nocy Świętojańskiej tańczyły na chrzanowskiej plaży dziewczęta z sekcji artystycznych, działających w MOKSiR
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w Nocy Świętojańskiej, przygotowanej przez MOKSiR. Dzieci od razu wskoczyły do basenu z wodą.

- Wyjdźcie z basenu, bo jeszcze nie jest czynny. Zostanie on wypełniony kulkami. Wtedy będziecie mogli z niego korzystać - powtarzał kilkakrotnie konferansjer.

- Od 1 lipca będziemy na plaży realizować nasz program. Dla najmłodszych szykujemy zajęcia od godziny 10 do 13, natomiast od 16 między innymi joga oraz zumba. Plaża w niedzielę (25 czerwca) zamknięta. Będzie otwarta od poniedziałku (26 czerwca) na takiej zasadzie, że można przyjść z dziećmi, pobawić się w piasku. Jesteśmy na etapie dokończenia obiektu. Nie ma jeszcze urządzeń rekreacyjnych i innych niespodzianek - mówiła w rozmowie z „Przełomem" Teresa Wojciechowska, zastępca dyrektora MOKSiR.