Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Najlepszy prezent walentynkowy to…

14.02.2016 10:55 | 4 komentarze | 7 100 odsłon | Ewa Solak

Cukierkowe serca na patyku, seksowna bielizna, zaproszenie na romantyczną kolację, kwiaty. Jest wiele rzeczy, jakimi możemy obdarować bliskie osoby 14 lutego. Które są najlepsze? Czasem wystarczy trochę więcej życzliwości, parę ciepłych słów i po prostu bycie razem.

4
Najlepszy prezent walentynkowy to…
Anna i Filip Bachowscy z synkiem Maksymilianem życzą wszystkim zakochanym dużo miłości
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie wszyscy obchodzą Dzień Zakochanych. Niektórzy uważają, że w polskiej tradycji powinno się to robić w czerwcu - w Noc Świętojańską. Inni jednak wolą 14 lutego, w dniu św. Walentego.

- Niemal każdy myśli w tym dniu o osobie bliskiej swojemu sercu. Tak naprawdę kochający się ludzie powinni obchodzić walentynki cały rok - uważa Aleksandra Badowska z Libiąża.

Jej chłopak Konrad Olejnik jest podobnego zdania. Seksowna bielizna jako prezent też jest w porządku, ale czasem więcej znaczy wspólny spacer i bycie razem w tym dniu.

- Spędzanie czasu we dwoje jest chyba najlepszym prezentem. Wybieramy się z mężem na kolację. Filip też nie jest zwolennikiem przesadnego świętowania tego dnia. Podobnie, jak ja, uważa, że uczucia powinno się okazywać na co dzień - mówi Anna Bachowska z Krzeszowic.