Trzebinia lepsza o bramkę od Mogilan

20.05.2009 21:54 | 0 komentarzy | 3 927 odsłony | red
Po wpadce z Polanem Żabno IV-ligowcy trzebińskiego MKS-u wygrali w środę 1-0 z LKS Mogilany.
0
Piłkarze MKS-u cieszą się z wygranej w meczu z Mogilanami

Już w 4. minucie Łukasz Bartuś podał do Mariusza Rogalskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił do siatki. Potem gospodarze kontrolowali grę, stwarzając sobie kilka okazji do podwyższenia wyniku. Jednak Jan Bogucki ani Klemens Drobniak mając przed sobą tylko golkipera nie wykorzystali sytuacji. Strzał Łukasza Bartusia z woleja zablokował obrońca. Zaś po rajdzie zmiennika Damiana Zgody przeprowadzonym w 90. minucie, bramkarz z trudem wyłapał jego płaski strzał.

Goście mieli tylko jedną okazję bramkową, ale Paweł Cygan główkował obok lewego słupka. Ciekawostką jest fakt, że zespół Mogilan prowadzi obecnie były szkoleniowiec MKS-u Roman Koroza.

W innym środowym meczu lider z Alwerni uległ 1-2 Skawie Wadowice.