Bezcenna wygrana Trzebini

24.05.2009 11:19 | 0 komentarzy | 1 532 odsłona | red
MKS Trzebinia pokonał na wyjeździe IKS Olkusz 2-1 (1-0) i potwierdził wysokie aspiracje. Warto dodać, że była to pierwsza na wiosnę strata punktów i goli drużyny z Olkusza na własnym boisku.
0
Po akcji Łukasza Bartusia (tutaj tyłem w meczu z Beskidem) Artur Czech zdoby gola

Mecz od początku bardzo dobrze ułożył się dla MKS-u. Już w 19. minucie ładną akcję przeprowadził Bartuś, który idealnie obsłużył Czecha. Strzał pomocnika Trzebini z pola karnego był już tylko formalnością.

Od tego momentu przewagę osiągnął Olkusz, ale do końca pierwszej połowy Trzebini udało się utrzymać korzystny rezultat. Po przerwie gospodarze dalej bili głową w mur. Jak to zwykle bywa, niewykorzystane sytuacje się zemściły. Szkoleniowiec Trzebini tuż przed końcem meczu wprowadził na boisko Wojdałę, a ten chwilę później ten odwdzęczył mu się zdobyciem bramki na wagę trzech punktów. Gdy wynik meczu był już rozstrzygnięty, Olkusz strzelił honorową bramkę.

W niedzielę wieczorem swój mecz rozegra lider IV ligi MZKS Alwernia, która podejmie w żabnie miejscowy Polan