Janina przegrywała 0-3, ale zremisowała

07.06.2009 10:18 | 0 komentarzy | 1 483 odsłona | red
Na początku drugiej połowy piłkarze Janiny przegrywali z Borkiem Kraków 0-3, zdołali jednak wywalczyć punkt.
0
Przy piłce strzelec trzech goli dla Borka Tall Cheikh, którego usiłuje powstrzymać jego "plaster" Paweł Przebinda

Hat-trickiem popisał sie czarnoskóry Tall Cheikh. W 2. minucie pokonał Jakuba Księżarczyka z 2 metrów, a w 35. minucie ponownie trafił do siatki z 20 metrów po efektownej, szybkiej akcji. Gdy w 49. minucie ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców wydawało się, że lider V ligi przegra ten mecz. Jednak podopieczni Andrzeja Kosa pokazali charakter. Po dośrodkowaniach Przemysława Niewiedziała najpierw celną główką popisał się Hejnowski, a w 60. minucie akcję na długim słupku zamknął Krzysztof Bartyzel. W 65. minucie na boisku pojawił się w szeregach gospodarzy Łukasz Grabowski i była to bardzo trafiona zmiana, bo chwilę później doprowadził do wyrównania.
W innym sobotnim meczu wicelider Orzeł Baln 5-0 rozgromił Tramwaj Kraków i na trzy kolejki przed końcem strata balinian do Janiny zmalała do 5 punktów.