Chrzanów Cup dla gospodarzy

29.08.2009 19:59 | 1 komentarz | 1 423 odsłona | red
Szczypiorniści MTS Chrzanów wygrali sobotni turniej w plażowej piłce ręcznej, pokonując w finale 2-0 Kymzowiec Chorzów.
1
Szczypiorniści MTS-u ze zdobytym pucharem

Trwający ponad cztery godziny turniej odbywał się przy deszczowej pogodzie. Na starcie stanęło osiem zespołów. W meczu o trzecią lokatę Stokrotka 2-0 ograła Ohayo. W finale MTS wygrał w takim samym stosunku z drużyną Kymzowiec Chorzów. Co ciekawe, gracze MTS-u wystąpili pod szyldem „Oni muszą odejść” i właśnie takim zawołaniem zagrzewali się do boju. Ta nazwa zrodziła się u zawodników po wpływem lektury postów na klubowej stronie internetowej. Niektórzy kibice żądali tam odejścia z zespołu starszych graczy...

Zwycięzcy dostali puchar i koszulki z rąk Krzysztofa Zubika, dyrektora organizującego turniej PMOS-u Chrzanów. Barw chrzanowskiej drużyny bronili: Baliś, Kruczek, Bugajski, Rokita, Jacek, Kozłowski, Pytlik i Kobiela.