Porażka siatkarek Maratonu z liderem tabeli

29.11.2009 17:42 | 2 komentarze | 1 456 odsłona | red
Maraton przegrał po raz szósty z rzędu. I to z kretesem. Zaś Domagalska pierwszy raz zagrała w wyjściowym składzie wobec absencji Bednarczuk- Dziedzic.
2

W pierwszym secie miejscowe wyszły na prowadzenie 5-0 i 9-1. Prezentowały dobrą zagrywkę, a ich rywalki dla odmiany- słaby atak.
Od drugiej partii w ekipie Krosna grały także zawodniczki rezerwowe, przez co zapewne siatkarki Maratonu zdobyły ponad dwukrotnie więcej „oczek” niż w pierwszej odsłonie. Jednak w ekipie krzeszowickiej także nastąpiły zmiany.

W trzeciej części gry w drużynie gości z ławki na plac gry weszły: Koźbiał, Króliczek i Czekaj. Walka była wówczas wyrównana, jednak od połowy tego seta przyjezdne zepsuły... 6 zagrywek.

- Zawodniczki nie udźwignęły psychicznie tego spotkania - w hali była liczna publiczność - około 400 osób. A gdyby nie zepsute zagrywki w trzecim secie, być może urwalibyśmy chociaż seta - podsumował szkoleniowiec Maratonu Krzysztof Zabielny.

Karpaty Krosno- Maraton Krzeszowice 3-0 (25-8; 25- 17; 25-22)
Maraton: Bojko, Małusecka, Chochorowska, Madejska, Kocoń, Domagalska, Pawlica- libero. Na zmiany wchodziły: Koźbiał, Króliczek, Czekaj, Holocher, Zając.