4. kolejka Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu

30.11.2009 20:34 | 2 komentarze | 3 173 odsłony | red
W czwartej kolejce Młodej Chrzanowskiej ligi Futsalu najwięcej emocji przysporzył pojedynek Północy Junior, która wygrała z Orłami Junior 4-2. Spotkania dwóch zespołów UKS II LO z Olimpijczykiem i Solidexem Junior zostały przeniesione na inny termin.
2
Krzysztof Dulowski (w środku) rysuje kolegom z Antalyi Junior wariant rozegrania akcji ofenywnej

Niedzielne pojedynki rozpoczęły się od zwycięstwa Antalyi Junior nad PUKS-em Trójka Trzebinia. Kebaby wygrały 9-2, a przy czterech bramkach Radziejewskiego asystował Noszczyński. Radziejewski dołożył także piąte trafienie uderzając z rzutu wolnego. Dla PUKS-u na 1-5 w 20. min strzelił Kępka, a dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy z dystansu celnie przymierzył Pstrucha. Dla Kebabów ponadto z dystansu trafili Kurzak i Wierzba, a swoje bramki dołożyli także Górka oraz debiutant Woźniak.

Żadnych problemów z pokonaniem Zagórzanki nie miał pierwszy zespół MKS-u Trzebinia-Siersza. Wygrana 14-2 nie pozostawia złudzeń kto był lepszy. Zagórzanka swoje dwie bramki zdobyła w samej końcówce spotkania.

Trzy punkty zainkasował także MKS II. Podopieczni Kacpra Ślusarka prowadzili z PMOS-em w 13. min 2-0 po golach Popielickiego. Momentalnie bramkę kontaktową zdobył jednak dynamiczny Babiarz. Początek drugiej połowy należał do PMOS-u Chrzanów. Świetnie w bramce MKS-u spisywał się jednak Krzysztof Pająk, który zmotywował kolegów do powiększania przewagi co nastąpiło od 30 minuty i MKS II wygrał 5-1.

W pojedynku Północ Junior i Orłów Junior nie było wiele finezji. Przeważała taktyka, która udawało się realizować obu zespołom. Grę prowadziła Północ, ale z jej akcji nie było pożytku, bowiem skutecznie grająca obrona Orłów radziła sobie z atakami rywala. Dobrze między słupkami spisywał się także Braś. Jednak do czasu, bowiem w 17. minucie odsłonił zbyt dużo miejsca przy bliższym słupku i piłkę do siatki z ostrego kąta skierował Kaiser. W 25. minucie na 2-0 podwyższył Orszulak. Orły jednak się nie poddały, a kontaktową bramkę w 33. minucie zdobył Braś skutecznie egzekwując rzut karny. Dwie minuty później Północ popełniła szósty faul i rywal wykonywał przedłużony rzut karny z 10 metrów. Do siatki trafił Ptak i był remis. O losach meczu rozstrzygnęła 37. minuta. W ciągu 60 sekund Północ zdobyła dwie bramki i ostatecznie wygrała 4-2.