Po meczu dostali paczki

04.12.2009 11:15 | 0 komentarzy | 2 848 odsłony | red
Wszyscy uczestnicy czwartkowego turnieju mikołajkowego tenisa stołowego dostali paczki, ufundowane przez gospodarzy z SOSW Chrzanów oraz Stowarzyszenie „Przyjaźni miastu”. W turnieju wzięła udział rekordowa liczba 14 ośrodków i 44 zawodników.
0
Prowadzący imprezę Mariusz Szlachcic wręcza statuetkę i plecak Adrianowi Woźnemu z Libiąża, zwycięzcy w drugiej kategorii

Uczestników podzielono na trzy kategorie. W pierwszej grupie zwyciężył Sebastian Adamczyk z SOSW w Oświęcimiu. Kolejne lokaty zajęli Wojciech Ryś (WTZ Libiąż) i Magdalena Radwańska (Zasadnicza Szkoła Zawodowa SOSW Chrzanów). W drugiej grupie triumfował 15-letni Adrian Wonwoźny, podopieczny świetlicy terapeutycznej Fundacji im. Brata Alberta w Libiążu. Wyprzedził Damiana Radzichowskiego ze środowiskowej świetlicy profilaktyczno-wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach. Trzecią lokatę zajął zaś Krzysztof Cichoń z prowadzonego przez tę samą fundację środowiskowego domu samopomocy.

W trzeciej kategorii miejsca na podium zajęli Marcin Bałuszek (SP SOSW Chrzanów), przed Damianem Wanatem (Klub Relaks w Jaworznie) i Sławomirem Kubiakiem (SOSW Jaworzno).