Złej passy Maratonu ciąg dalszy

13.12.2009 09:44 | 1 komentarz | 1 423 odsłona | red
Tym razem krzeszowiczanki przegrały z ostatnim zespołem w tabeli, który zrewanżował się im za porażkę u siebie w takim samym rozmiarze.
1

Pierwszego seta siatkarki Maratonu gładko przegrały na skutek wielu błędów i słabego przyjęcia.

W drugiej i trzeciej partii gospodynie wykazały się większą skutecznością i częściej unikały błędów, zatem po trzeciej części gry prowadziły 2-1.
W czwartej odsłonie podopieczne Krzysztofa Zabielnego zepsuły 6 zagrywek i zamiast wygrać mecz 3-1, doszło do tie-breaka.

Piątego seta miejscowe fatalnie rozpoczęły i przyjezdne osiągnęły sporą przewagę. Przy 13. punkcie Sędziszowa nastąpił zryw Maratonu, jednak to nie wystarczyło.

- Zepsuliśmy w całym meczu ponad 20 zagrywek i to zadecydowało o naszej porażce. Ale obie drużyny słabo się prezentowały i grzechem byłoby powiedzieć, że był to mecz na poziomie II ligi - powiedział nam Krzysztof Zabielny, szkoleniowiec Maratonu.

Maraton Krzeszowice- Patria Sędziszów Małopolski 2-3 (15-25; 25-17; 25-21; 19-25; 10-15)
Maraton: Czekaj, Madejska, Chochorowska, Koźbiał, Bednarczuk- Dziedzic, Kocoń, Małusecka- libero. Na zmiany wchodziły: Zając, Furczyk.