Muszynianka wygrała w Chrzanowie

13.12.2009 09:52 | 0 komentarzy | 1 533 odsłona | red
W sobotnim meczu III ligi siatkarki PMOS-u Chrzanów uległy 1-3 rezerwom Muszynianki.
0
kuje zawodniczka PMOS-u P. Szklarczyk

Pierwszego seta popełniające sporo błędów podopieczne Grażyny Malczewskiej przegrały 21-25. Wyrównaną drugą partię w takim samym stosunku wygrały chrzanowianki. W trzecim secie przy stanie 24-23 miały nawet piłkę setową. Jednak zawodniczki Muszynianki zdobyły trzy punkty z rzędu. Muszynianka dyktowała warunki także w czwartym secie, wygranym do 19. Chrzanowianki zbyt często traciły punkty po niepewnej grze w obronie. Ich ataki nie były też urozmaicone. Zbyt wielu punktów gospodynie nie zdobyły także blokiem i zagrywką, a to podstawowe elementy siatkarskiego rzemiosła.