Ruch przegrał z Cedronką

05.03.2010 08:04 | 0 komentarzy | 2 841 odsłony | red
W środowym sparingu Ruch Młoszowa uległ Cedronce Wola Radziszowska 1-2. Gola dla młoszowian zdobył Radosław Białka.
0
Hubert Kozyra (na pierwszym planie) najprawdopodobniej będzie bronił barw Ruchu w rundzie wiosennej

Spotkanie rozegrano przy sztucznym oświetleniu na obiekcie w Woli Radziszowskiej.
Gospodarze, występujący na co dzień w krakowskiej A-klasie, objęli prowadzenie już na początku meczu. Ruch wyrównał w 25. minucie. Bramkę dla podopiecznych Jacka Korbiela strzelił Radosław Białka. Wynik na 2-1 dla Cedronki ustalił w 87. minucie jeden z graczy tego zespołu, wykorzystując rzut karny.

- W końcu mogliśmy zagrać na przyzwoitej murawie. Jestem zadowolony z postawy chłopaków. Tylko na początku mieliśmy trochę problemów. Trzeba się było przystosować do gry przy jupiterach. Potem było już naprawdę dobrze – mówi Jacek Korbiel, szkoleniowiec Młoszowej.

W niedzielę jego ekipa stoczy pojedynek kontrolny z Niegoszowianką (krakowska B-klasa).

Według trenera praktycznie jest już przesądzone, że do kadry dołączy Hubert Kozyra.
- Przydałby się jeszcze stoper i napastnik – zaznacza Korbiel.