Rezerwy Zagórzanki opadły z sił

31.05.2010 06:48 | 1 komentarz | 1 139 odsłona | red
W meczu C-klasy rozegranym w Nawojowej Górze grająca w roli gospodarza Zagórzanka II mimo prowadzenia uległa rywalowi 1-5.
1
Pojedynek biegowy w meczu Zagórzanka II-Górzanka Nawojowa Góra

Mecz rozegrano w Nawojowej Górze, ale w roli gospodarza wystąpiła Zagórzanka, która w 12. min objęła prowadzenie. Sytuację sam na sam wykorzystał Mirowski. Dziesięć minut później ładną akcję prawym skrzydłem przeprowadził Molęda, który dośrodkował w pole karne. Piłka spadła pod nogi Szulca, który jednak mocno przestrzelił. W kolejnej akcji w bramkarza strzelił Mirowski, a w 38. min po dośrodkowaniu Ortyla idealną okazję zmarnował Oleksa.

Zemściło się to już po kilkudziesięciu sekundach. Niezdecydowanie w bramce Synala wykorzystał filigranowy Tyrak i z ostrego kąta doprowadził do remisu. Pięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Górzankę na prowadzenie wyprowadził D. Matysik zamykając akcję na dalszym słupku. Po kolejnych sześciu minutach groźnie główkował natomiast Mateusz Masłowski.

W odpowiedzi strzał głową oddał Szala, ale piłka po odbiciu się od poprzeczni i murawy wyszła w boisko. Końcówka należała już jednak do podopiecznych Aleksandra Wiatra. W kilku sytuacjach skutecznie interweniował Synal, ale był bezradny wobec uderzenia z 85. minuty Dominika Tyraka. W 90. min skutecznie akcję wykończył Kłosowski, a już w doliczonym czasie gry skuteczną główką popisał się Tomasz Masłowski ustalając wynik meczu na 5-1 dla Górzanki.