CHRZANÓW. Rozbili rywali

11.01.2012 20:00 | 0 komentarzy | 3 530 odsłony | red
W środowym meczu piłkarze ręczni PMOS-u Chrzanów rozgromili LUKS Skrzyszów 73-20.
0
Chrzanowianie wyprowadzają kolejny atak

Małopolska liga juniorów młodszych

PMOS Chrzanów – LUKS Skrzyszów 73-20 (37-9)
Chrzanów: Michał Wiatr, Marcin Górkowski, Bartosz Gajewski - Michał Dęsoł, Wojciech Dzierwa, Patryk Madeja, Patryk Rola, Przemysław Wierzbic, Adrian Dębowski, Dawid Skoczylas, Michał Mucha, Paweł Wysowski, Piotr Wycisk
Gospodarze nie dali najmniejszych szans przedostatniej drużynie w tabeli i odnieśli siódme zwycięstwo w sezonie.
Podopieczni Leszka Wójcika od początku osiągnęli wyraźną przewagę. Po pięciu minutach prowadzili już różnicą ośmiu trafień.
Gracze Skrzyszowa pierwszego gola zdobyli dopiero po dziesięciu minutach rywalizacji, gdy miejscowi mieli na koncie już 15 bramek.
Do przerwy wynik brzmiał 37-9 dla wicelidera Małopolskiej ligi juniorów młodszych.
Po zmianie stron chrzanowianie nie zwalniali tempa. Zastanawiać można było się jedynie nad tym, ile goli zaaplikują przeciwnikom.
Skończyło się na 73. Część kibiców przyznała, że nie pamięta kiedy chrzanowska drużyna strzeliła tyle bramek.
- Chcieliśmy z kontry „pocisnąć” i udało się. Ten mecz był jak cięższy trening. Najważniejsze, że mamy kolejne dwa punkty. Co do mojej postawy, to nie było chyba źle. W jednej sytuacji chyba tylko nie trafiłem. W zbliżającym się turnieju Caban Cup chcemy wygrać. Drugie miejsce nas nie zadowoli – powiedział po spotkaniu Dawid Skoczylas z PMOS-u.