Nie masz konta? Zarejestruj się

Chełmek

Jazz połączą z malarstwem. Warto tam być.

26.05.2017 10:16 | 0 komentarzy | 2 335 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Na jazzowy koncert duo Stanisław Jan Klemens Słowiński/Carod oraz Zdzisława Muchy połączony z wizualizacją oraz wystawą malarstwa Karoliny Lewosz zaprasza w piątek ośrodek kultury w Chełmku.

0
Jazz połączą z malarstwem. Warto tam być.
Duo Słowiński/Carod zagra w Chełmku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystko rozpocznie się o godz. 20.30 wystawą. Dla Karoliny Lewosz wizyta w Chełmku jest szczególna, bo to jej pierwsza indywidualna wystawa. Jej energetycznemu malarstwu towarzyszyć będą wizualizacje i koncerty jazzowe.

Na scenie MOKSiR wystąpią: trębacz Zdzisław Mucha oraz duo Słowiński/Carod. Hiszpański skrzypek jazzowy Apel-les Carod Requesens i jego polski kolega Stanisław Słowiński są w trakcie trasy koncertowej, podczas której odwiedzą Warszawę, Kraków, Wrocław, Elbląg, Bielsko-Białą oraz Chełmek.

- Zdzisław Mucha, to kolejna charyzmatyczna postać artystycznego wieczoru. Mistrz trąbki, harcerz i miłośnik sztuki z ziemi chrzanowskiej jest częstym gościem naszego ośrodka - mówi dyrektor Waldemar Rudyk.
Wernisaż zaplanowany jest na 20.30 w galerii Epicentrum przy pl. Kilińskiego 3 w Chełmku. Pół godziny później na scenie pojawią się muzycy. Wstęp wolny.