Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Nielegalny alkohol i papierosy

13.04.2017 14:23 | 0 komentarzy | 5 792 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

W środę chrzanowscy policjanci przeszukali dwa mieszkania przy ul. 29 Listopada w Chrzanowie. W obydwu natrafili na kontrabandę.

0
Nielegalny alkohol i papierosy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

U 64-letniego mieszkańca Chrzanowa funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 26 litrów alkoholu, 3,2 kg tytoniu oraz 1820 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Na podobne rzeczy natknęli się także w drugim mieszkaniu znajdującym się przy tej samej ulicy. Należy do 62-latka.

- Policjanci ujawnili tu 14 litrów alkoholu i 360 sztuk papierosów nie posiadających polskich znaków akcyzy. Obydwaj mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi wydział do walki z przestępczością gospodarczą - wyjaśnia kom. Dariusz Malczyk z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.


***

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na drodze wojewódzkiej 780 w Libiążu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem 30-latka z Tychów nie zachowała należytej ostrożności i bezpiecznego odstępu od jadącego przed nią auta. W wyniku tego najechała na tył audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec Oświęcimia. W wypadku ranna została 21-letnia pasażerka podróżująca w audi. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.