Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Kto wygrał Plebiscyt na Najlepszą OSP Ziemi Chrzanowskiej (WIDEO, ZDJĘCIA)

25.01.2018 21:00 | 3 komentarze | 9 371 odsłon | Łukasz Dulowski

Przed ogłoszeniem wyników i wręczeniem statuetek wystąpiła Marta Bizoń i niektórym strażakom zrobiło się naprawdę gorąco, gdy z bliska uwodziła ich swoim pięknym śpiewem.

3
Kto wygrał Plebiscyt na Najlepszą OSP Ziemi Chrzanowskiej (WIDEO, ZDJĘCIA)
Jagoda Jankowska, prezes OSP Chrzanów, kroi tort upieczony specjalnie dla zwycięzcy plebiscytu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Przez cały 2017 r. prezentowaliśmy na łamach „Przełomu" jednostki OSP z powiatu chrzanowskiego oraz gmin: Chełmek i Krzeszowice. Czytelnicy mogli głosować na wybraną straż, wycinając gazetowe kupony (liczyły się podwójnie) lub wysyłając SMS-y.

Najlepszy wynik nie tylko w gminie Chrzanów, ale w skali całej ziemi chrzanowskiej osiągnęła OSP Chrzanów (6 110 głosów), w gminie Alwernia najlepsza była OSP Grojec (1 650 głosów), w gminie Babice - OSP Babice (887 głosów), w gminie Chełmek - OSP Chełmek (4 563 głosy), w gminie Krzeszowice - OSP Miękinia (1 546 głosów), w gminie Libiąż - OSP Moczydło (565 głosów), w gminie Trzebinia - OSP Myślachowice (3 607 głosów).

- Na tych zwycięskich statuetkach te wyciągnięte ręce wołają o pomoc. Te wyciągnięte ręce czekają na pomocne ręce, nasze ręce. Oby ich nigdy nie zabrakło - podkreślił Zbigniew Duda, komendant Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Chrzanowie.

- Bardzo dziękuję za to przedsięwzięcie medialne. Oczywiście, jako strażacy, wspieramy takie kampanie społeczne m.in. dlatego, że nie tylko gasimy i ratujemy. Jeśli możemy się spotkać przy takiej okazji, to dziękuję redakcji „Przełomu", bo to niezmiernie miła uroczystość. Ja już pomijam, że kilku dżentelmenów w strażackich mundurach miało naprawdę gorąco. Niewątpliwie urok osobisty naszej artystki Marty Bizoń to sprawił - stwierdził Stanisław Nowak, małopolski komendant wojewódzki PSP.

- Ta urocza dama została ufundowana przez pana starostę i zarząd powiatu - uzupełniła Grażyna Kaim, redaktor naczelna „Przełomu".

 

Relacja z całej gali