Nie masz konta? Zarejestruj się

Żarki

Kobieta uderzyła w samochód, a później zasłabła

27.08.2016 15:33 | 3 komentarze | 6 747 odsłon | Tadeusz Jachnicki

Policjanci podejrzewają, że była pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Czekają na wyniki badania krwi.

3
Kobieta uderzyła w samochód, a później zasłabła
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 21. Chrzanowianka w wieku 21 prowadziła opla. W Żarkach, na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Astronautów, kiedy zaczęła się zbliżać do sygnalizacji świetlnej, postanowiła ominąć innego opla. Kierujący nim mieszkaniec Brzeszcz zatrzymał się na czerwonym świetle. Podczas manewru uderzyła jednak w bok poprzedzającego ją pojazdu.

- Niewiele później zasłabła. Nie było to jednak efektem zdarzenia. Można było przypuszczać, że jeśli nie jest pod wpływem alkoholu, to oddziałuje na nią inna substancja. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i przewieźli do szpitala. Czekamy na wyniki badania krwi - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

***

W piątej przed godz. 18 na ul. Śląskiej w Chrzanowie funkcjonariusze kontrolowali 45-letniego mieszkańca Jaworzna. Mężczyzna prowadził peugeota. Miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Stróże prawa odebrali mu prawo jazdy.

***

W piątek, około południa 31-letni mieszkaniec Jaworzna jechał motorowerem, choć wcześniej zostały mu odebrane uprawnienia do kierowania wszelkimi pojazdami. Został zatrzymany przez mundurowych.