Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

IX Piknik Integracyjny w SP nr 4 w Trzebini

13.06.2017 13:42 | 0 komentarzy | 1 483 odsłona | SP nr 4 w Trzebini

Po raz dziewiąty w naszej szkole odbył się Piknik Integracyjny, który w tym roku przebiegał pod hasłem: "Wspólna Grywalizacja". 3 czerwca - uczniowie, absolwenci, rodzice i nauczyciele naszej szkoły oraz Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Muminki" razem spędzili wolny czas, ucząc się wzajemnej pomocy i otwartości na drugiego człowieka.

0
IX Piknik Integracyjny w SP nr 4 w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zabawę rozpoczęliśmy od oglądnięcia przedstawienia teatralnego w wykonaniu aktorów z "Teatru pod dobrym okiem", który prowadzi pan Ryszard Wawer. Swoim występem zrobili prawdziwą furorę. Przedstawili kilka wersji baśni w zupełnie nowej odsłonie. Śmiechu było co niemiara.

Następnie wszyscy zostali podzieleni na cztery kolorowe grupy, które wymieniały się zadaniami w poszczególnych salach. Zadaniami były: "Szalone karaoke", "Plastyczne puzzle", "Sportowy show" oraz " Kolorowa niespodzianka". Nie zabrakło oczywiście stałych punktów naszych pikników, czyli loterii fantowej, pieczonych kiełbasek i pysznych ciast, które upiekły na tą okazję mamy i babcie. Wszyscy uczestnicy zabawy dostali upominki.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym mogliśmy wspólnie spędzić ten dzień.