Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

4. Festyn z wędką w Kościelcu

08.06.2017 13:09 | 0 komentarzy | 2 118 odsłony | Tomasz Brożek

Towarzystwo Wędkarskie Kościelec w Chrzanowie zaprasza na imprezę plenerową p.n. "4 Festyn z wędką", która odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 10 czerwca nad stawem w Kościelcu. Impreza odbędzie się od godziny 14 do godziny 19. Udział w zawodach, podobnie jak w całej imprezie jest otwarty i nieodpłatny.

0
4. Festyn z wędką w Kościelcu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Harmonogram imprezy:
- do godz. 14:00 - zbiórka uczestników zawodów wędkarskich dla dzieci i młodzieży do lat 14.
Ze względu na niewielki akwen informujemy, że ilość startujących w zawodach jest ograniczona do 40 uczestników. W związku z powyższym preferujemy wcześniejsze zapisy.
- godzina 16:00 - zakończenie zawodów
- około 16:30 (po zakończeniu ważenia złowionych ryb) - rozpoczęcie festynu
- około godziny 17:30 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w zawodach wędkarskich
- godzina 19:00 - zakończenie festynu

Ponadto podczas imprezy odbędą się liczne konkursy uzupełniające (nie tylko wędkarskie) oraz gry i zabawy. Tradycyjnie w trakcie festynu zorganizowana będzie przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Chrzanowskie Klasyki" wystawa klasycznych samochodów. Stałym elementem naszego festynu jest pokaz sprzętu i wyposażenia w wykonaniu "Grupy Operacyjnej "Patriot"".
Swoistym znakiem firmowym naszego festynu są niezapomniane rejsy profesjonalną łodzią wędkarską. Jeśli tylko dopisze pogoda, a ta już jest zamówiona, atrakcji i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie.

Zorganizowanie naszej imprezy byłoby niemożliwe, gdyby nie współpraca z wieloma ludźmi o wielkich sercach, którzy oferują nam swą pomoc i wsparcie. W organizacji festynu pomagają nam jak co roku Harcerze z 21 Drużyny Harcerskiej "Horyzont" oraz nieformalna grupa miłośników naszego miasta działająca pod szyldem "Chrzanów - miasto dla mieszkańców".
Spotkajmy się nad stawem 10 czerwca.

Zapraszam serdecznie :-)
Tomasz Brożek - Prezes Zarządu Towarzystwa Wędkarskiego Kościelec w Chrzanowie.
Strona www: http://www.twkoscielec.chrzanow.pl
Facebook: @Towarzystwo.wedkarskie.koscielec