Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

V Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim

05.05.2017 15:08 | 0 komentarzy | 2 103 odsłony | SP 4 w Trzebini

28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki w J. Angielskim dla przedszkoli i szkół podstawowych klas młodszych pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini.

0
 V Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W konkursie wzięło udział łącznie 44 uczestników z całego powiatu. Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini przy współpracy z wydawnictwem Macmillan, Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Trzebini oraz Szkołą Językową Study Centre.

Zadanie konkursowe polegało na zaśpiewaniu dowolnej piosenki z repertuaru dziecięcego w języku angielskim. Jury w składzie: lektor języka angielskiego ze Szkoły Językowej Study Centre, nauczyciel muzyki z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego przy ocenie wzięło pod uwagę nie tylko poprawność językową ale także ciekawą interpretację oraz dobór repertuaru do wieku dziecka. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i bez zakłóceń a uczestnicy zaprezentowali się znakomicie.

Jury wyłoniło pierwsze, drugie i trzecie miejsce w pierwszej turze dla przedszkolaków a później podczas drugiej tury dla szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy dodatkowo otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz upominki dzięki temu każde dziecko czuło się wyróżnione i nie wróciło do domu z pustymi rękami. Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom i zaprosić do wzięcia udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

Wyniki konkursu:
Kategoria - Przedszkola:
I miejsce - Zuzanna Flis (PS nr 1 Trzebinia)
II miejsce ex aequo: Lena Jastrzębska (PS nr 11 Chrzanów) oraz Wojciech Budasz (PS nr 1 Trzebinia)
III miejsce - Natalia Korzeniowska (Oddział przedszkolny przy SP nr 3 w Trzebini)

Kategoria - Szkoły:
I miejsce - Amelia Nowak (SP nr 1 Chrzanów)
II miejsce - duet: Natalia Szyndler-Salgueiro i Liliana Jastrzębska (SP nr 5 Chrzanów)
III miejsce ex aequo: Maja Ziętarska (SP nr 4 Trzebinia) oraz Bartosz Kaleta (SP w Psarach)