Nie masz konta? Zarejestruj się

Trwa protest przeciwko wycince w Puszczy Dulowskiej

11.04.2021 13:13

Film powiązany z Zatrzymać rzeź drzew. Trwa protest przeciwko wycince w Puszczy Dulowskiej (ZDJĘCIA, WIDEO)

Komentarze

zapoznaj się z Regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].

Tych pól nie wypełniaj:

5 komentarzy

Promil_pl 11.04.2021 18:28 zgłoś nadużycie

To jest jakieś szaleństwo, irracjonalne działanie żeby nie powiedzieć strzelanie sobie w kolano. Leśnicy opamiętajcie się i ni dajcie wciągać w polityczne gierki. Stańcie na wysokości zadania i odpowiedzialności i powiedzcie NIE. Dramat, szok. Nie wierze że to się dzieje.

Stefan Piontka 11.04.2021 16:46 zgłoś nadużycie

Znak czasu... Totalny egoizm... Liczy się tylko tu i teraz i liczę się tylko JA. Mam w głębokim poważaniu co tu będzie za 20 czy 40 lat, ważne, że teraz JA mam mieć duży stary las, bo on jest Państwowy czyli mój. Po co przestrzegać prawa, które sam sobie kiedyś uchwaliłem. Zaraz zaraz, przecież to nie ja go uchwaliłem to ci źli ludzie z Wiejskiej, ja na nich przecież nie głosowałem, a poza tym, to kto by tam pamiętał co było w 91 roku. To oni kazali tym Rzeźnikom wyrzynać "puszczę", bo hajs się musi zgadzać, żeby na 500+ było. JA widzę tylko te dziury w lesie, JA nie muszę widzieć, że tam też są drzewa 10-20-40-60 letnie, te mi są do szczęścia niepotrzebne. Zaraz, o tych młodszych to będę jednak pamiętał, tylko w grudniu jak wybiorę się z piłką do lasu po zachodzie słońca. Przecież w Twarzoksiążce czerwone jak w twarz strzelił - wyrżną wszystko, łyknę wszystko jak pelikan, swój rozum mam. Po co mi zróżnicowany wiekowo i gatunkowo las, taki co się cały nie położy jak mocniej dmuchnie albo uschnie jak jaka susza przyjdzie. Te Rzeźniki przecież tylko zasłaniają się przepisami prawa i wcale nie muszą a nawet nie powinni ich przestrzegać. Zasady są przecież po to żeby je łamać. Tylko ja, tylko moje i tylko teraz, ja wiem lepiej. Smutne.

Prawdziwy Polak 11.04.2021 16:30 zgłoś nadużycie

pa pi po mamy prawo suwerena bronić puszczy jak ty miesięcznie Smoleńskich

Adaś Niezgódka 11.04.2021 14:12 zgłoś nadużycie

Po pierwsze to w takim razie nie jest puszcza,a po drugie to tu chyba już nawet nie pomoże ten śmieszny Magazyn Śledczy Anity Gargas. Zrobią swoje i tyle.

po pa pa 11.04.2021 13:51 zgłoś nadużycie

Nie ma waszej zgody na wycinkę? A jakie wy macie prawo do decydowania o tym lesie na podstawie obecnie obowiązującego prawa w Polsce? Żadnego......