Nie masz konta? Zarejestruj się

Modernizacja przystanku kolejowego w Dulowej - marzec 2021

28.03.2021 17:00

Film powiązany z Zobaczcie postęp prac na przystanku kolejowym w Dulowej (WIDEO, ZDJĘCIA)

Komentarze

zapoznaj się z Regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].

Tych pól nie wypełniaj:

4 komentarzy

bialyon 29.03.2021 13:36 zgłoś nadużycie

Zwracam się do burmistrza Okoczuka Radnego Sołtysa Wszołka i pani Jarguz którzy ostatnio pisali że nie ma miejsca na parkingi! Popatrzcie przy peronie nr 1 można zrobić kawałek drogi od ul. Tęczyńskiej przy nastawni część już istnieje i macie parking na masę samochodów. Podobnie przy peronie nr 2 z tymże tu drogi nie trzeba tylko parking wzdłuż torów a dodatkowo to co pisze poniżej @KTOS ścieżka rowerowa do Puszczy. Panie Redaktorze Koryczan Pan weźmie za rękę burmistrza i radnego i na miejscu z przedstawicielem PKP PLK zrobi wywiad. Zobaczycie że jest to możliwe i potrzebne pasażerom. Nie zmarnujcie tej modernizacji. Mam nadzieję że przejście podziemne i perony są monitorowane kamerami bo inaczej zaraz wandale dokonają swojego dzieła i szkoda będzie.

bialyon 28.03.2021 22:39 zgłoś nadużycie

Te parkingi to jakaś bolączką naszych dworców, w Trzebini też mogli wykorzystać miejsce po drugiej stronie torów i temat przespali, w Chrzanowie tylko na Śródmieściu ale już przy Fabrycznej nic. A Dulowa w latach 90tych miała ogrzewaną poczekalnię kasę biletową i toalety mnóstwo pociągów się zatrzymywało a dziś dobrze że choć przejście pod torami zrobili, ale cała reszta to porażka.

passatwv 28.03.2021 21:16 zgłoś nadużycie

``K T O S: popieram.

K T O S 28.03.2021 21:05 zgłoś nadużycie

Ja w każdym razie Panie Michale pisałabym pod każdym artykułem do znudzenia przypominała że nadal brak Park&Ride mimo że jest na niego mnóstwo miejsca wzdłuż zlikwidowanych torów bocznych, wystarczy temat załatwić z krakowskim oddziałem PKP a nie wykpiwać się UM Trzebinia że działki nie ma, czyli nadal zostajemy bez parkingów a czymś dojechać na ten pociąg musimy - ul. Dworcowa podziurawiona bez chodnika i słabo oświetlona oraz oznaczona stacja. ZKKM oczywiście ma w nosie skomunikowanie z pociągami podobnie busiarze, nadal nie ma gdzie zostawić roweru, nie ma biletomatu, poczekalni w budynku dworcowym zabita deskami, więc modernizacja za setki milionów złotych a jednak o wielu rzeczach zapomniano lub pominięto. Dlaczego od peronów nie zrobiono oznaczonej ścieżki rowerowej wzdłuż torów do drogi biegnącej do Puszczy Dulowskiej? Była by świetna atrakcja dla przyjezdnych i dobra promocja Dulowej. To takie prozaiczne rzeczy o których już nawet urzędników nie posądzam bo tu trzeba myśleć, a oni przyspawali się do stołków i świetnie się bawią za nasze podatników pieniądze.