Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

ZKKM Chrzanów znów zmienia rozkład jazdy autobusów linii 41

28.03.2024 18:00 | 0 komentarzy | 2 359 odsłony | Michał Koryczan

Związek komunikacyjny informuje, że od wtorku, 2 kwietnia zaczną obowiązywać zmiany w rozkładzie jazdy autobusów linii 41.

0
ZKKM Chrzanów znów zmienia rozkład jazdy autobusów linii 41
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W lutym tego roku ZKKM Chrzanów wprowadził duże zmiany w rozkładzie jazdy linii 41. Jak mówił w rozmowie z „Przełomem" przewodniczący zarządu ZKKM Chrzanów Marek Dyszy, dzienna praca przewozową została zwiększona o 58 procent.

Nie wszystkie połączenia są jednak realizowane bezpośrednio z Psar do Chrzanowa i z powrotem. Część autobusów jedzie jedynie na trasie Psary - Trzebinia PKP.

Chcąc zatem dostać się do Chrzanowa lub z Chrzanowa np. do Psar, pasażerowie będą musieli się przesiąść na przystanku Trzebinia Mały Rynek Kościuszki lub Trzebinia PKP na autobus innej linii.

Nieco ponad miesiąc od wprowadzenia nowego rozkładu jazdy, związek komunikacyjny dokonuje kolejnych zmian w rozkładzie linii 41. Zaczną one obowiązywać od wtorku, 2 kwietnia.

Dni robocze

 

  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 5:30 zostaje przesunięty na godzinę 5:35, co umożliwi przesiadkę na przedmiotowy kurs z linii 9 przyjeżdżającej na przystanek Trzebinia Mały Rynek Kościuszki o godzinie 5:47.
  • Zmieniona zostaje trasa przejazdu kursu odjeżdżającego z przystanku początkowego Trzebinia PKP o godzinie 7:35 w kierunku Psary Centrum. Ze względu na brak warunków infrastruktury drogowej umożliwiającej bezpieczne mijanie się dwóch autobusów linii 41 (jadących w przeciwnych kierunkach) na ulicy św. Floriana oraz znikome zainteresowanie przedmiotowym kursem pasażerów korzystających z przystanku Dulowa Leśniczówka, kurs realizowany będzie ulicą Paderewskiego.
  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 13:12 w kierunku Myślachowice Rynek zostaje zawieszony.
  • Wprowadzony zostaje kurs z przystanku początkowego Psary Centrum do Trzebinia PKP o godzinie 15:39 (możliwość przesiadki na linię 9 w kierunku Chrzanowa).
  • Wprowadzony zostaje kurs z przystanku początkowego Trzebinia PKP w kierunku Psary Centrum o godzinie 16:14 (możliwość przesiadki z linii 9 lub 15 jadących z Chrzanowa).
  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 16:05 zostaje przesunięty na godzinę 16:30 (możliwość przesiadki na linię 9 lub 15 w kierunku Chrzanowa).
  • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Trzebinia PKP w kierunku Psary Centrum o godzinie 17:12 zostaje przesunięty na godzinę 17:07 (możliwość przesiadki z 9 jadącej z Chrzanowa). Przedmiotowa zmiana umożliwi powrót uczniów po zajęciach szkolnych uczniów z ZSE-Ch w Trzebini.
  • Wprowadzony zostaje kurs okrężny z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 16:54 w kierunku Chrzanowa (odjazd z Chrzanów Trzebińska godzina 17:20) i powrót do Psary Centrum. Przedmiotowy kurs wprowadzony zostaje ze względu na zawieszenie przez prywatnego przewoźnika przewozów na linii komunikacyjnej do Psar.