Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Chechło i Balaton. Duże zainteresowanie zarządzaniem ośrodkami w sezonie

13.05.2019 23:10 | 0 komentarzy | 3 567 odsłony | Alicja Molenda

Dzisiaj upłynął temin składania ofert na zarządzanie trzebińskimi kąpieliskami. Przetarg czeka na rozstrzygnięcie.

0
Chechło i Balaton. Duże zainteresowanie zarządzaniem ośrodkami w sezonie
Chechło (na zdjęciu) i Balaton czekają na dobrego gospodarza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zainteresowanych zarządzaniem Balatonem od 12 czerwca do 2 września br. są trzy firmy. Nie ma wśród nich tej, która wykonywała to zlecenie rok temu. Zgłosiły się: Janusz Pogoda BRYGADA z Chrzanowa, firma prowadząca obecnie Ośrodek Wypoczynkowy Chechło i FHUT OL-Trans Agnieszki Pikur z Trzebini.

Zarządcą akwenu Chechło, który w poprzednim sezonie był z powodu modernizacji nieczynny, a teraz będzie z Balatonem konkurował, chcą być cztery firmy: Janusz Pogoda BRYGADA z Chrzanowa, firma zarządzająca Ośrodkiem Wypoczynkowy Chechło, Chrzanowski WOPR i FHUT Ol-Trans Agnieszki Pikur z Trzebini.

Zgodnie z planem wydatków, gmina na zarządzanie obu ośrodkami może przeznaczyć w nadchodzącym sezonie 406.483,68 zł brutto  (295.320,43 zł na Balaton i 111.163,25 zł na Chechło). W przypadku Chechła w kwocie tej mieści się jedna firma, w przypadku Balatonu dwie. Lista obowiązków zarządców jest bardzo obszerna, dlatego komisja przetargowa, zanim zecyduje, komu powierzyć te zadania, będzie musiała dokładnie przeanalizować możliwości każdego z oferentów.