Praca, biznes, edukacja

Smeulders Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy

03.06.2022 07:33 | 0 komentarzy | 2 723 odsłony | red

Smeulders Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

projektant - pracownik biurowy
działu przygotowania produkcji w firmie meblowej
ze znajomością oprogramowania CAD

Wymiar czasu pracy: etat/do uzgodnienia
UMOWA O PRACĘ
Miejsce pracy: Mników (pow. krakowski)
tylko praca stacjonarna

Opis stanowiska
Wykonanie dokumentacji technicznej i wykonawczej w środowisku
oprogramowania CAD

Wymagania
podstawowa znajomość oprogramowania CAD
znajomość oprogramowania Pakietu Office,
znajomość języka angielskiego - stopień komunikatywny,
precyzja, samodzielność, sumienność

Stolarz

możliwość zakwaterowania w hotelu przyzakładowym

Wymagania
mile widziane wykształcenie kierunkowe
obsługa podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich,
składanie mebli zgodnie z dokumentacją techniczną,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
doświadczenie minimum 3 lata w wyżej wymienionym zakresie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
mailowy lub telefoniczny:
Mail: biuro@produkcja-krakow.pl
Tel. 12 280 55 09