Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Bento - sposób na zdrowy i pyszny posiłek poza domem

14.04.2021 13:03 | 0 komentarzy | 688 odsłon | red

Materiał promocyjny

Coraz więcej czasu spędzamy poza domem, a jednocześnie mamy coraz mniej czasu na zadbanie o zdrowe odżywianie. Powstaje pytanie - jak odżywiać się zdrowo? Bento to zdrowy, estetycznie wyglądający posiłek, który można zabrać ze sobą na wynos w pojemniku nazywanym lunchbox. Jest to wywodzący się z Japonii sposób na zdrowe jedzenie poza domem.
0
Bento - sposób na zdrowy i pyszny posiłek poza domem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zwykle lunchbox typu bento posiada specjalne przegródki umożliwiające rozdzielenie różnych rodzajów pożywienia. Dużą popularnością cieszą się również dwupoziomowe i szczelne lunchboxy firmy Monbento bez BPA i wykonane z tworzyw nadających się do recyklingu. Dwa poziomy umożliwiają także doskonałe rozdzielenie różnych rodzajów pożywienia.

Dwupoziomowe pojemniki Monbento z dodatkowym małym pojemniczkiem pozwalają oddzielić od siebie ryż, sałatkę i sos. Dzięki temu jedzenie wygląda świetnie, nie jest wymieszane oraz zachowuje swój smak i zapach na dłużej. Przede wszystkim jednak w bento boxie Monbento można zabrać różnorodny i pełnowartościowy, a więc zdrowy posiłek i zjeść go w wolnej chwili. Co więcej lunchboxy Monbento można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i można myć w zmywarce.

Bento boxy Monbento Original i Square zaprojektowane są tak, aby można było zabrać ze sobą tylko jeden poziom lub pełny lunchbox składający się z dwóch pojemników układanych jeden na drugim i spinanych specjalną elastyczną opaską.

Monbento Original to flagowy lunchbox francuskiej marki – dwupoziomowy, prostokątny pojemnik o pojemności 1 litra i wadze 480 g. MB Original jest w 100% szczelny, elegancki i występuje w wielu różnych kolorach.

Monbento Square jest największym pojemnikiem bento w ofercie firmy Monbento - ma pojemność 1,7 litra i wagę 500 g. MB Sqaure jest kwadratowy, szczelny i przeznaczony dla osób o większym apetycie.

Monbento LIB to pojemnik przeznaczony na zupy lub sałatki o pojemności 450 ml i wadze 300 g. MB Lib posiada podwójne ścianki, dzięki czemu utrzymuje ciepło przez nieco dłuższy czas.

Monbento Tresor to flagowy lunch box Monbento przeznaczony dla dzieci - jest dwupoziomowy, ma 800 ml pojemności i waży około 470 g. MB Tresor zamykany jest na specjalny zatrzask, co jest bardzo praktyczne i sprawdza się znakomicie w trakcie użytkowania przez dzieci.

Największą ofertę produktów do przenoszenia bento, w szczególności marki Monbento znajdziesz w specjalistycznym sklepie www.bentomania.pl. Przygotowanie jedzenia w domu i zabranie go w lunchboxie ma wiele zalet np. możemy wybrać produkty bez konserwantów, bez zawartości GMO czy syropu glukozowo-fruktozowego. Wejdź do świata bento i skomponuj swój własny zestaw bentomaniaka.

Materiał promocyjny