Nie masz konta? Zarejestruj się

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
panie dyżurny komentatorze promil: to raczej wy, niektórzy przedstawiciele ludu chrzanowskiego przechodzicie swoista schozfrenię polityczną. W latach 45-75 ten powiat uchodził bowiem za najbardziej czerwony w woj. krakowskim. Według archiwów obszar chrzanowski posiadał najliczniejszą kadrę funkcjonariuszy UB, zaraz po Nowej Hucie,która czas jakiś nie była częścią Krakowa. A teraz ten czerwony powiat próbuje się wybielać, przechodzi taką transformację jakby nie chciał o tym pamietać. A tu się nie da. Będziemy wam to przypominać. Będziemy przypominać, o TW, jak wyglądało działania SB, że obszar był najbardziej czerwony a teraz próbuje o tym nie pamiętać. Relatywizm to zjawisko socjologiczne i wypychanie ze świadomości tego czym ten obszar był jest równie nieprzyzwoite co pisanie bredni o pamięci o zbrodniarzach.

Napisany przez simoncit120120, 19.06.2019 09:26

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.226.245.48 / ec2-3-226-245-48.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Warning: Unknown: Failed to write session data (redis). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://localhost:6379?weight=1) in Unknown on line 0