Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Panie Mirosławie...co ma tabela jesieni do obecnej sytuacji kadrowej obu drużyn? Poza tym przypominam, że w ostatnim spotkaniu tych ekip wygrał MKS będąc drużyną lepszą. Dlatego też słusznie MKS był uważany za faworyta. Dziś widać było różnicę w podejściu obu ekip do meczu. Trzebinia grała jakby to był sparing. Zaczęli na poważniej biegać i walczyć, jak już przegrywali. Z kolei Soła zaskoczyła bardzo pozytywnie - drużyna wybiegana, ambitna, walcząca, w drugiej połowie grająca bez kompleksów. Ale nie podniecałbym się wynikiem tego meczu. Wystarczyłoby, żeby Kowal strzelił w łatwej sytuacji w pierwszej połowie na 2:0 i byłoby po meczu. Poza tym sędzia liniowy nie wiem czy słusznie machnął chorągiewką przy bramce wyrównującej, ja tam spalonego nie widziałem (nikt chyba nie dotknął piłki po dośrodkowaniu Majchera).

Napisany przez MKS Fan, 03.03.2018 16:23

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 18.224.149.242 / ec2-18-224-149-242.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)