Nie masz konta? Zarejestruj się

Rezerwowa Miss

08.08.2007 00:00
Joanna Hamerla z Trzebini w półfinale Miss Polonia 2007 19-letnia piękność z Trzebini odnosi kolejny sukces. Początkiem sierpnia Joanna wystąpiła w Łodzi w półfinale konkursu piękności Miss Polonia 2007 i zakwalifikowała się do finału jako kandydatka rezerwowa.
Joanna Hamerla z Trzebini w półfinale Miss Polonia 2007
19-letnia piękność z Trzebini odnosi kolejny sukces. Początkiem sierpnia Joanna wystąpiła w Łodzi w półfinale konkursu piękności Miss Polonia 2007 i zakwalifikowała się do finału jako kandydatka rezerwowa.

- Na eliminacje do półfinałów przyjechało 90 dziewcząt z całej Polski. Jestem jedną z 36 szczęściar, którym udało się do niego zakwalifikować.
Podczas przesłuchań półfinałowych dziewczęta prezentowały się w czterech odsłonach. W dwóch sukniach wieczorowych, sukni ślubnej i stroju kąpielowym.
- Zapytano mnie, jaka moim zdaniem powinna być Miss, i czego nie poświęciłabym dla kariery. Odpowiedziałam krótko – rodziny. O tym, czy wystąpię 15 września w finale, zadecyduje los, bo jestem kandydatką rezerwową – relacjonuje Joanna.
Jeśli jej się powiedzie, jako jedyna Małopolanka będzie reprezentować nasze województwo.
Joanna nie ukrywa, że udział w konkursie jest dla niej przede wszystkim przygodą.
- Jestem szczęśliwa, bo dostałam się do najwyższego etapu wyborów – wyznaje.
Transmisję z przebiegu półfinału Miss Polonia będzie można zobaczyć 12 sierpnia, o godz. 18, w TVP 2.
(MB)

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 32 (797)
  • Data wydania: 08.08.07

Kup e-gazetę!