Nie masz konta? Zarejestruj się

Zabrakło kilku miesięcy

28.06.2006 00:00
Joanna Hamerla nie weźmie udziału w wyborach Miss Polonia 2006.
Joanna Hamerla z Trzebini dwa tygodnie temu została pierwszą Wicemiss Małopolski 2006 i Miss Publiczności. W ten sposób awansowała do kolejnego etapu wyborów Miss Polonia 2006, zaplanowanego na 24 czerwca w Warszawie.
Na kilka dni przed konkursem dowiedziała się, że nie może wziąć udziału w finale.
- Zadzwonił do mnie jeden z organizatorów konkursu i poinformował, że regulamin nie pozwala mi wystartować. Dopiero w grudniu ukończę osiemnaście lat, a w tej chwili formalnie nie jestem jeszcze pełnoletnia. W wyborach regionalnych wiek nie miał znaczenia. Zapewnił jednak, że w przyszłym roku będę mogła startować w wyborach bez wstępnych eliminacji – mówi Joanna.
(MB)

Fot. Jerzy Jurecki. Zdjęcie wykonano podczas krakowskiego regionalnego etapu konkursu Miss Polonia 2006

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 26 (740)
  • Data wydania: 28.06.06

Kup e-gazetę!