Groźne kontry Kątów

05.10.2005 00:00
W Młoszowej nieliczni kibice gospodarzy nie mieli wielu powodów do radości, bo podopieczni Janusza Trębacza ulegli Kątom 1-2.
8. kolejka:
Ruch Młoszowa II – Zryw Kąty 1-2 (1-1)
0-1 Sikorski (25), 1-1 Wrzodek (30), 1-2 Mikunda (55)
Młoszowa II: Nowak (65. K. Grabski) – Sienkiewicz, Odrzywołek, Brzózka, S. Grabski – Markiewicz, Wrzodek, Trębacz, Klimczak (46. Natkaniec) – Gąsior, Pasternak
Kąty: Kolbiarz – Stoch, Brokop, Bukpaś, Hejmej – Sikorski, Wróbel, Sibik, Mikunda – Oczkowski (68. Krypciak), Dulian (75. Rokosz)
W 25. minucie, po strzale Hejmeja, celną dobitką popisał się Sikorski. Goście nie cieszyli się jednak długo prowadzeniem. Pięć minut później, w zamieszaniu podbramkowym, Kolbiarza pokonał Wrzodek. W drugiej połowie optyczną przewagę mieli miejscowi, ale bardzo groźne okazały się kontry Kątów. Po jednej z nich Mikunda zdecydował się na rajd prawą stroną, zakończony celnym strzałem w długi róg. Ten sam zawodnik jeszcze raz był w sytuacji sam na sam, ale K. Grabski wybił piłkę nogami. Dla odmiany, pod bramką Kątów było gorąco po akcjach Markiewicza. W 65. minucie z 14 metrów strzelił tuż nad poprzeczką, a w 73. minucie skiksował dwa metry od bramki (futbolówka skozłowała i złapał ją Kolbiarz).
Pozostałe wyniki: Zalas – Luszowice 4-1, Alwernia II – Górzanka 3-1, Sankowia – Jankowice 1-1, Balin II – Brodła 1-0, Rusocice – Mętków 3-1.
W tabeli prowadzą Rusocice (19 pkt), przed Balinem II (18 pkt).

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

• Numer: 40 (703)
  • Data wydania: 05.10.05