Do jednego z Jedynką

16.02.2005 00:00
Siatkarki MOS-u Chrzanów pokonały w sobotę Jedynkę Tarnów, oddając rywalkom jednego seta.
III liga
MOS CHRZANÓW – JEDYNKA TARNÓW 3-1 (25-19, 25-18, 27-29, 25-17)
MOS: Urbańczyk, Knapik, Malczewska, Maca, Majka, Rokicka – Buła (l), Janik, Dobrzańska, Drabek
Do chrzanowskiej ekipy dołączyły Urbańczyk i Malczewska, co znacznie wzmocniło siłę „rażenia” zespołu. W pierwszym rozpoznawczym secie gospodynie od początku kontrolowały grę, prowadząc 4-5 punktami. Podobnie było w drugim secie. Wszystko zapowiadało więc gładką wygraną MOS-u 3-0. Niestety, w połowie trzeciej partii chrzanowianki stanęły, nie spodziewając się oporu rywalek. Jednak zawodniczki Jedynki w dramatycznej końcówce rozstrzygnęły losy tego seta na swoja korzyść. Czwarta odsłona okazałą się jednak ostatnia. Podopieczne Krzysztofa Zubika znowu uporządkowały grę, poprawnie przyjmując zagrywkę i dobrze grając blokiem. Te atuty wystarczyły na pogodzone z porażką tarnowianki. W szeregach MOS-u wyróżniająca się zawodniczką była tradycyjnie kapitan zespołu Marcelina Knapik. Również jej koleżankom nie można jednak odmówić serca do gry.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

• Numer: 7 (670)
  • Data wydania: 16.02.05