Ostre strzelanie

09.02.2005 00:00
Po miesięcznej przerwie wznowiła rozgrywki Chrzanowska Liga Halowa. Piłkarze wykazali dobrą dyspozycję strzelecką. W pięciu meczach padły aż 42 bramki.
Pepe’s Chrzanów – Północ 9-3 (Dominik Hejmej 4, Mariusz Sobala 3, Przemysław Knapik 2 – Wiktor Gołasz, Bartek Kaliński, Mateusz Koniuch)
Pepe’s: Oskar Aust, Krzysztof Filas, Przemysław Knapik, Mariusz Sobala, Zbigniew Walas, Rafał Madeja, Dominik Hejmej, Michał Babiarz, Krzysztof Walczyk i Paweł Palian
Północ: Piotr Wielgus, Dariusz Czyszczoń, Wiktor Gołasz, Paweł Koniuch, Bartek Kaliński, Zbigniew Kuczara, Szymon Pidło i Mateusz Koniuch
Gracze Pepe’s od początku narzucili swój styl gry. Dominując na parkiecie już w pierwszej połowie strzelili aż sześć bramek. Najładniejszego gola zdobył w 14. minucie Mariusz Sobala, który uderzył technicznie piętą. Potem piłkarze Północy zagrali szybciej i dokładniej i na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw Bartek Kaliński trafił z bliska do siatki przy lewym słupku. Potem na listę strzelców strzałem na pełnej szybkości w długi róg wpisał się Mateusz Koniuch. W 26 minucie gola dla Północy na 3-6 zdobył Wiktor Gołasz strzałem pod poprzeczkę z rzutu karnego. Jednak gracze Pepe’s opanowali sytuację i w trzema golami uzyskanymi w końcówce przypieczętowali zwycięstwo. Z bramek cieszył się dwukrotnie Wiktor Hejmej (najpierw sfinalizował szybki atak, potem uderzył z ostrego kąta przy słupku) oraz Przemysław Knapik (strzelił z woleja nie do obrony). W końcówce Północ wycofała bramkarza, ale ten manewr nie przyniósł zmiany wyniku.

Pozostałe wyniki:
PKS Południe – Fotos 6-2 (Borowy 2, Michałek, Rybiński, Walczyk, Mikołajczyk, Stwora)
Instalbud – Manhattan 12-4 (Florek 5, Obetkał 3, Russek, Bogusz – Tryfanów 2, Dudek 2, Niedbała, Mądry)
Orły – Mikołaj 0-3 (Deszcz, Wierzbic, Kwiatkowski)
Giants – Dziesiątka 1-2 (Gaj – Wójcik, Gielarowski)

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

• Numer: 6 (669)
  • Data wydania: 09.02.05