Nie masz konta? Zarejestruj się

Technika Regulki

12.01.2005 00:00
28 grudnia w hali SP w Regulicach rozegrano halowy turniej piłki nożnej pod hasłem „Edukacja poprzez sport”, zorganizowany przez TS Regulka dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Wygrali juniorzy Regulki i trampkarze Alwerni.
28 grudnia w hali SP w Regulicach rozegrano halowy turniej piłki nożnej pod hasłem „Edukacja poprzez sport”, zorganizowany przez TS Regulka dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Wygrali juniorzy Regulki i trampkarze Alwerni.
W zawodach wystartowało prawie 120 adeptów sztuki piłkarskiej.
Uczestników podzielono na dwie kategorie wiekowe – juniorów starszych i trampkarzy. W kategorii juniorów bezkonkurencyjna okazała się drużyna Regulki Regulice. Gospodarze pokonali wszystkich przeciwników, zdobywając komplet punktów.
Już po pierwszym spotkaniu (Regulka pokonała w nim Alwernię 2-0) stało się jasne, że trudno będzie zatrzymać gospodarzy, grających otwarty futbol, oparty na pressingu i bardzo dobrym przygotowaniu technicznym. Warto dodać, że Regulka była jedną z najmłodszych drużyn tego turnieju.
Dobre wrażenie pozostawili po sobie też juniorzy Alwerni, którzy zajęli drugie miejsce. Królem strzelców turnieju juniorskiego został Michał Paździor (Regulka) – zdobywca 6 bramek.
- Jestem zadowolony z postawy podopiecznych, którzy zaprezentowali się z dobrej strony i nie dali szans rywalom. Należy cieszyć się, że praca nie idzie na marne i przynosi wyniki. To dla mnie bardzo ważne, gdyż chłopcy mają motywację do treningów. Usatysfakcjonowany jestem też poziomem techniki, jaki zaprezentowali moi gracze – stwierdził szkoleniowiec Regulki Gerard Juszczak.
Zwycięski zespół zagrał w składzie: Kamil Celej, Michał Paździor, Dariusz Bystrzycki, Grzegorz Pater, Tomasz Celej, Grzegorz Niechwiej, Rafał Kobyłecki, Tomasz Kowalik, Krzysztof Tomasiczek, Wojciech Kołodziej, Grzegorz Kurzański, Karol Ciołczyk, Maciej Socha, Łukasz Michalik, Bartosz Uroda, Piotr Jakóbik, Maciej Chechelski, Krzysztof Kowalik, Wojciech Bilko.
Wśród drużyn trampkarskich zwyciężyła drużyna Alwerni, która nie przegrała meczu i zasłużenie sięgnęła po pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej. Królem strzelców został Dawid Kulawik (Alwernia) – 6 goli.
Zwycięskie drużyny otrzymały okazałe puchary i dyplomy, a najlepsi strzelcy piłki firmy Nike. Słowa uznania należą się organizatorom turnieju, którzy oprócz sportowych atrakcji tego dnia zadbali również o to, aby żadnemu uczestnikowi nie zabrakło słodyczy, napojów, emocji i niezapomnianych wrażeń. Zadbali o to zwłaszcza: Janina, Jan i Tomasz Paterowie oraz prezes TS Regulka Grzegorz Musidlak.
Wyniki
Juniorzy
Regulka I – Alwernia 2-0, Okleśna – Regulka II 0-1, Okleśna – Regulka I 1-2, Olszyny – Alwernia 1-3, Olszyny – Okleśna 0-4, Regulka II – Regulka I 0-6, Regulka II – Olszyny 3-1, Alwernia –Okleśna 3-1, Regulka I – Olszyny 2-1, Alwernia – Regulka II 5-0
Kolejność: 1. Regulice I (12 pkt), 2. Alwernia (9 pkt), 3. Regulice II (6 pkt), 4. Okleśna (3 pkt), 5. Olszyny (0 pkt)
Trampkarze
Okleśna – Regulice 3-0, Alwernia – Olszyny (1-1), Okleśna – Alwernia 1-3, Regulice – Olszyny 2-3, Okleśna – Olszyny 3-1, Regulice – Alwernia 1-7
Kolejność: 1. Alwernia (7 pkt), 2. Okleśna (6 pkt), 3. Olszyny (4 pkt), 4. Regulice (0 pkt)

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 2 (665)
  • Data wydania: 12.01.05

Kup e-gazetę!