Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów piosenkarzami stoi?

01.12.2004 00:00
Około sześćdziesięciu młodych wykonawców stanęło w muzyczne szranki. Tylko piętnastu z nich otrzymało przepustkę do finału.
Około sześćdziesięciu młodych wykonawców stanęło w muzyczne szranki. Tylko piętnastu z nich otrzymało przepustkę do finału.
Organizowany od ośmiu lat konkurs piosenki cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. To frekwencja, która dwa lata temu przerosła najśmielsze oczekiwania, wymusiła na organizatorach – Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie – ograniczenie jego zasięgu tylko do gminy. W sumie podczas dwóch eliminacji do tegorocznego konkursu pojawiło się około sześćdziesięciu uczestników.
W finale konkursu wystąpią:
- Aleksandra Luzarowska, Hanna Majcher, Tomasz Szreter (kategoria 5-9 lat),
- Wioletta Cholewa, Aleksandra Janiewicz, Kamila Kłeczek, Katarzyna Popardowska, Sandra Seręga i Greta Uziel (kategoria 10-13 lat),
- Paulina Bocheńska, Małgorzata Jazgar, Natalia Perlak, duet Anna Szczurek i Jan Szczurek, Małgorzata Tomaszewska (kategoria 14-16 lat),
- Marek Dwornik (kategoria powyżej 16 lat).
l Próba generalna finalistów odbędzie się 4 grudnia, o godz. 10.00 w sali teatralnej MOKSiR-u. O tym, komu z nich dopisze największe szczęście, przekonamy się podczas niedzielnego koncertu finałowego. Początek imprezy o godz. 15.00.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 48 (660)
  • Data wydania: 01.12.04

Kup e-gazetę!