Nie masz konta? Zarejestruj się

Wojciechowska negocjuje

27.10.2004 00:00
Wybory Miss Ziemi Chrzanowskiej organizowano w ramach konkursów Miss Polski i Dziewczyna Polski. Przyszłoroczne wybory mogą być częścią konkursu Miss Polonia.
Wybory Miss Ziemi Chrzanowskiej organizowano w ramach konkursów Miss Polski i Dziewczyna Polski. Przyszłoroczne wybory mogą być częścią konkursu Miss Polonia.
Zarówno prestiż, jak i tradycja wyborów Miss Polonii są niepodważalne. Tytuł ten, nadawany finalistkom od 75 lat, otwiera furtkę do światowej kariery.
- Dziewczęta, które zdobędą ten tytuł, mogą startować w konkursach o randze międzynarodowej: Miss World, Miss Universe, Miss Europa czy Miss International. Warto nadmienić, że dwukrotnie tytuł Miss Polonia trafił do rąk Małopolanek. Przed dwunastoma laty była nią Ewa Wachowicz, rok temu Karolina Gorazda – przypomina Zygmunt Fura.
Właściciel Studia Rores Models w Krakowie został niedawno wyznaczony na koordynatora małopolskich eliminacji konkursu Miss Polonia. I mając na względzie dobrą współpracę z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie – gospodarzem wyborów Miss Ziemi Chrzanowskiej, a także Miss Małopolski Nastolatek 2004, rozpoczął rozmowy z jego kierownictwem.
- Nie mówię nie, ale nie ukrywam, że interesuje nas wyłącznie organizacja półfinałów Miss Polonia, dodatkowo transmitowanych przez komercyjną telewizję – zaznacza Teresa Wojciechowska, matka chrzestna chrzanowskiego konkursu piękności.
Trudno się dziwić tej stanowczości. W grę wchodzą bowiem niemałe pieniądze, które można zarobić będąc gospodarzem imprezy tej rangi.
Dodajmy, że niezależnie od ostatecznej decyzji w kwestii włączenia się MOKSiR-u w wybory Miss Polonia, początkiem przyszłego roku rusza konkurs Miss Ziemi Chrzanowskiej.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 43 (655)
  • Data wydania: 27.10.04

Kup e-gazetę!