Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie było mocnych na Trzebinię

04.08.2004 00:00
Juniorzy młodsi UKS Trzebinia okazali się bezkonkurencyjni w lidze okręgowej. W 30 meczach nie doznali goryczy porażki.
Juniorzy młodsi UKS Trzebinia okazali się bezkonkurencyjni w lidze okręgowej. W 30 meczach nie doznali goryczy porażki.
Gracze UKS-u zdobyli 54 punkty. Strzelili 82 bramki, tracąc tylko 16 goli. W zespole zagrali: J. Wilk, T. Kaducki, W. Wind, K. Ślusarek, M. Ficner, S. Ołownia, M. Rogalski, M. Mencel, W. Jedynak, M. Kępka, A. Sieprawski, D. Seręga, M. Wilk. G. Wicher, S. Ziemiański, M. Pierog, D. Lasoń, D. Woźniar, B. Rokita i M. Zwoliński. Królem strzelców został zdobywca 17 bramek M. Mencel, który w nowym sezonie będzie grać w barwach Gwarka Zabrze. Na początku lipca treningi z kadrą pierwszego zespołu MKS Trzebinia-Siersza rozpoczęli: J. Wilk, M. Rogalski i S. Ołownia.
- Mimo wygranej, wszystko wskazywało na to, że nie uzyskaliśmy awansu. Na szczęście działacze z Wadowic wyszli nam naprzeciw i zagramy w lidze okręgowej juniorów starszych, organizowanej przez tamtejszy podokręg – mówi trener Mieczysław Ślusarek, od siedmiu lat pracujący z trzebińską młodzieżą wespół z Jackiem Pająkiem.
Efekty jego pracy są widoczne. W ostatnim czasie do kadry pierwszej drużyny dołączyło wielu jego wychowanków: D. Rolka, J. Pieprzyca, T. Witkowski, W. Ziarnik, P. Mencel, D. Buczek, M. Budka i P. Szabat, grający obecnie w Wiśle Kraków.

Wyniki juniorów młodszych UKS Trzebinia w zakończonym sezonie:
z Grębałowianką 5-2 i 3-1, z Dalinem Myślenice 0-0 i 1-1, ze SLOMS Kraków 6-0 i 2-1, ze Skawinką 5-2 i 2-0, z Tramwajem 8-1 i 5-3, z Prokocimem 5-2 i 0-0, z Wieczystą 6-0 i 2-1, z Bukownem 4-1 i 6-0, z Wawelem 4-0 i 4-1 i z UKS Chrzanów 6-0 i 9-1.
W pierwszej rundzie trzebinianie wywalczyli 28 pkt (9 wygranych i 1 remis), a w rewanżach zdobyli 26 pkt (8 wygranych i 2 remisy).

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 31 (643)
  • Data wydania: 04.08.04

Kup e-gazetę!