Nie masz konta? Zarejestruj się

Nigdzie się nie wybieram

13.07.2004 00:00
Jestem gazetowym prezesem – śmieje się Grzegorz Ślak, prezes Rafinerii Trzebinia S.A.
Jestem gazetowym prezesem – śmieje się Grzegorz Ślak, prezes Rafinerii Trzebinia S.A.
W zeszłym tygodniu dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” umieścił nazwisko Ślaka wśród ośmiu kandydatów na prezesa największej polskiej firmy: PKN Orlen S.A. Prezes trzebińskiej rafinerii zaprzecza tym informacjom.
- Łowcy głów typują kandydatów wedle wybranego przez siebie klucza. Nie po raz pierwszy moje nazwisko jest umieszczane na podobnych listach rankingowych. Kilka tygodni temu dywagowano nad moją niemal pewną kandydaturą na prezesa Nafty Polskiej, a całkiem niedawno pojawiłem się w kontekście prezesury czeskiego Unipetrolu. Na razie nie zamierzam opuszczać Trzebini – uspokaja prezes.
Grzegorz Ślak objął funkcję prezesa Rafinerii Trzebinia S.A. w kwietniu 2002 r.
Uruchomił w firmie kilka poważnych inwestycji, których koszt oceniany jest na 500 ml zł.

Więcej o Rafinerii Trzebinia S.A. czytaj na str. 15

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 28 (640)
  • Data wydania: 13.07.04

Kup e-gazetę!