Wciąż w czołówce

16.06.2004 00:00
Reprezentanci KS Orły Chrzanów, podopieczni Tomasza Boby, wystartowali ostatnio w 13 biegach, odnosząc znaczące sukcesy.
Biegacze Orłów uczestniczyli m.in. w cyklu biegów o Paterę Trybuny Śląskiej (28 marca w Knurowie, 18 kwietnia w Sosnowcu, 2 maja w Czeladzi, 16 maja w Cieszynie i 30 maja w Będzinie). W czterech pierwszych biegach na 800 m wygrał Andrzej Filawski, a we wszystkich czwarta do mety przybiegła libiążanka Katarzyna Kumor, startująca na 1500 m.
W kwietniowym Grand Prix KZLA na najwyższym stopniu podium stanęli Andrzej Filawski (1 km) i Przemysław Stangryciuk (1,5 km). W rozegranym 3 maja Międzynarodowym Biegu Konstytucji zwyciężyli Andrzej Filawski (1 km) i Piotr Jedynak (1,5 km). Obaj razem z Michałem Jedynakiem wygrali też na swoich dystansach w II Biegu Skawińskim (15 maja).
W rozegranym w Krakowie Samsung Athletic Cup Przemysław Stangryciuk wygrał bieg na 1 km i zakwalifikował się do finału w Warszawie. Jego klubowa koleżanka Katarzyna Kumor była czwarta na 600 m. Kasia była druga na dystansie 5 km w X Ulicznym Biegu Solidarności, rozegranym 22 maja w Wadowicach. Inny biegacz Orłów Piotr Jedynak wygrał tę imprezę na 5 km. W tym samym dniu w Bukownie Andrzej Filawski wygrał bieg uliczny na 800 m, a Przemysław Stangryciuk był drugi na 1 km.
Wreszcie 30 maja w XII Biegu Fiata w Bielsku-Białej dwie drugie lokaty na 2 km zajęli Andrzej Filawski i Piotr Jedynak.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

• Numer: 24 (636)
  • Data wydania: 16.06.04