Nie masz konta? Zarejestruj się

Dawid poczekał

05.01.2004 00:00
Jakie to uczucie, gdy urodzi się pierwszego noworocznego obywatela powiatu?
Jakie to uczucie, gdy urodzi się pierwszego noworocznego obywatela powiatu?
- Podczas porodu nie myślałam o tym, że Dawid będzie pierwszy. Syn zrobił nam niespodziankę, bo miał się urodzić tuż przed Gwiazdką – 20 grudnia. Poczekał kilkanaście dni. Zdążyłam przywitać nowy rok, pooglądać wystrzały petard. Chwilę potem zaczął się poród.
Tradycyjny czy rodzinny?
- Zwykły. Mąż wolał nie asystować. Starszy syn Artur był natomiast ciekaw jak to wygląda.
Kto wybrał imię dla malucha?
- Starszy syn, który jest miłośnikiem piłki nożnej. Dawid to na cześć Dawida Beckhama. Drugie imię Sylwester jest oczywiste.
Ma Pani marzenia związane z Dawidem?
- Jak każda matka, chciałabym dla swego dziecka jak najlepiej. Konkretnych marzeń dotyczących jego przyszłości na razie nie mam. Cieszę się, że jest cały i zdrowy.
Pani Joanna dziękuje położnej Barbarze Król i ginekologowi Antoniemu Halembie za pomoc podczas porodu

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 1 (613)
  • Data wydania: 05.01.04

Kup e-gazetę!