Nie masz konta? Zarejestruj się

Szczęśliwa siódemka

17.12.2003 00:00
Siedem wniosków z powiatu chrzanowskiego zakwalifikowało się do kolejnego etapu Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego Województwa Małopolskiego.
Siedem wniosków z powiatu chrzanowskiego zakwalifikowało się do kolejnego etapu Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego Województwa Małopolskiego.
Dwa wnioski z gminy Chrzanów zdobyły uznanie zarządu województwa, a także po jednym z pozostałych gmin powiatu i ze starostwa powiatowego.
Do 27 lutego wnioskodawcy mają dostarczyć pełną dokumentację wymaganą dla projektów. Wciąż dokładnie nie wiadomo jak będą przebiegać dalsze prace nad programem operacyjnym, ponieważ nadal brakuje stosownych rządowych aktów normatywnych. Zarząd województwa ma ostatecznie rozpatrzyć zgłoszone projekty do maja 2004 roku.
Katarzyna Białas
Wnioski z powiatu chrzanowskiego, które przeszły selekcję zarządu województwa (wnioskujący deklarowali techniczną gotowość do realizacji zadania):
Alwernia – Modernizacja drogi gminnej w Alwerni przy ul. Kasztanowej (gmina składała około dziesięć wniosków)
Babice – Modernizacja zbiornika wyrównawczego Zagórze Góry (gmina składała sześć wniosków)
Chrzanów – Rewitalizacja Centrum Miejskiego w Chrzanowie oraz Wyposażenie terenów inwestycyjno-mieszkaniowych w infrastrukturę ochrony środowiska w Balinie – budowa kanalizacji sanitarnej Etap I
Libiąż – Budowa strefy aktywności gospodarczej przy ul. Rouvroy w Libiążu (gmina składała trzy wnioski)
Trzebinia – Modernizacja Domu Kultury Sokół (gmina składała osiem wniosków)
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie – Modernizacja chodników przy drogach powiatu chrzanowskiego (powiat składał dwanaście wniosków)

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 50 (611)
  • Data wydania: 17.12.03

Kup e-gazetę!