Nie masz konta? Zarejestruj się

Komendant górą

19.08.2003 00:00
W zeszłym tygodniu starosta Wiktor Cypcar zdecydował o zawieszeniu wykonywania usług holowniczych przez firmę W. z Chrzanowa, na podstawie umowy zawartej ze starostwem.
W zeszłym tygodniu starosta Wiktor Cypcar zdecydował o zawieszeniu wykonywania usług holowniczych przez firmę W. z Chrzanowa, na podstawie umowy zawartej ze starostwem.
W trwającej kilka tygodni próbie sił, tym razem wygrał komendant powiatowy policji.
Komendant Marek Gorzkowski zgłosił w starostwie listę zarzutów pod adresem firmy W., która jego zdaniem jest nieuczciwa. Jak wykazywał, na 144 holowania, tylko za 66 zapłacono zgodnie z cennikiem starostwa. Reszta holowań była wykonywana niezgodnie z określonymi stawkami.
Jeszcze przed dwoma tygodniami starostwo przekonywało, że nie może z dnia na dzień zerwać umowy, ponieważ konieczne jest rozważenie wszystkich argumentów przedstawionych przez komendanta. W końcu jednak przekonały one starostwo do podjęcia decyzji o zawieszeniu umowy z firmą W. do czasu wyjaśnienia sprawy.
- Przekonały mnie argumenty, stąd moja decyzja. Rozmawiałem z właścicielem firmy W., przedstawiłem mu swój punkt widzenia. Usłyszałem, że będzie się starał wrócić na listę starostwa – mówi starosta Wiktor Cypcar.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 33 (594)
  • Data wydania: 19.08.03

Kup e-gazetę!