Nie masz konta? Zarejestruj się

Strzelił brzuchem

15.07.2003 00:00
Norbert Ciepichał z MKS Trzebinia Siersza zdobył w poprzednim sezonie 22 bramki, co dało mu tytuł króla strzelców IV ligi w Małopolsce.
Norbert Ciepichał z MKS Trzebinia Siersza zdobył w poprzednim sezonie 22 bramki, co dało mu tytuł króla strzelców IV ligi w Małopolsce.
Norbert zaczął grę już w trampkarzach, później, w szkole średniej, trafił do szkółki piłkarskiej Górnika Zabrze. Grał w tym klubie przez cztery lata, po czym wrócił do Trzebini.
Trzeci sezon gra w MKS Trzebinia Siersza na pozycji napastnika.
- Praktycznie wszystkie bramki są trudne do zdobycia. Trzeba umieć wykorzystać sytuację, których ja mam dużo i udaje się mi się trafiać. Najbardziej niezwykła bramka? To chyba ta, którą zdobyłem brzuchem. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gdy nachodziłem w pole karne, piłka odbiła się od brzucha i wpadła do bramki. Trochę bolało, ale radość ze zdobytego gola była większa – opowiada z uśmiechem Norbert Ciepichał.
Najlepszy strzelec IV ligi ogląda mecze światowych drużyn i podpatruje zachowania napastników, które potem wykorzystuje w swojej grze.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 28 (589)
  • Data wydania: 15.07.03

Kup e-gazetę!